Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

03 серпня 2018 року під головуванням міського голови Л.Дромашко, відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Члени комісії обговорили питання порядку денного, зокрема щодо встановлення порядку побачення батька з малолітньою дитиною; щодо взяття та зняття з соціального супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах; щодо надання висновку управління у справах дітей Первомайської міської ради про можливість громадянки бути опікуном малолітньої дитини.

Окрім цього члени комісії розглянули заяви громадян щодо надання висновку органу опіки та піклування виконавчого комітету міської ради про доцільність позбавлення батьківських прав громадян та щодо надання дозволу органу опіки та піклування виконавчого комітету міської ради на відчуження нерухомого майна, яке належить неповнолітнім особам. Усі питання, які заслуховувалися на комісії, попередньо детально вивчені працівниками управління у справах дітей Первомайської міської ради.

Засідання пройшло в злагодженій та конструктивній обстановці. За результатами роботи комісія прийняла компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.