Засідання комісії з реорганізації КП «Первомайський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»

Засідання комісії з реорганізації КП «Первомайський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»

06 лютого 2018 року в рамках реформування медичної галузі під головуванням заступника міського голови по охороні здоров’я та гуманітарних питаннях Н.Товстої, за участю міського голови Л.Дромашко, відбулось засідання комісії з реорганізації Комунального закладу «Первомайський міський центр первинної медико-санітарної допомоги», склад якої затверджений рішенням міської ради від 25.01.2018 року №29 «Про реорганізацію комунального закладу «Первомайський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» шляхом перетворення».

На початку засідання голова комісії Н.Товста проінформувала присутніх, що 29 січня поточного року був наданий пакет документів для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань запису про державну реєстрацію рішення про припинення юридичної особи КЗ «ПМЦПМСД» в результаті реорганізації шляхом перетворення. Згідно процедури, кредитори можуть заявляти свої вимоги до Комунального закладу «Первомайський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» протягом двох місяців з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення юридичної особи в результаті її реорганізації шляхом перетворення.

Під час засідання комісії присутні також детально розглянули механізм перетворення закладу охорони здоров’я з бюджетної установи в підприємство. За результатами роботи комісії головному лікарю КЗ «ПМЦПМСД» Т.Оболенській були надані доручення підготувати на наступне засідання комісії статут новостворюваного підприємства та штатний розпис для визначення подальшого плану дій з реорганізації.