Засідання конкурсного комітету

Засідання конкурсного комітету

31 серпня 2017 року під головуванням першого заступника Первомайського міського голови  О.Кукурузи, за участю міського голови Л.Дромашко відбулось засідання конкурсного комітету на перевезення пасажирів на автомобільному транспорті в місті Первомайськ. В засіданні також взяли участь керівники та представники підприємств-перевізників міста, представники жителів мікрорайону вулиці Рожевої. Присутні розглядали звернення жительки міста, що проживає по вул. Рожевій В.С.Клочкової щодо подовження схеми руху пасажирського автомобільного транспорту за маршрутом № 51 «Котеджі – вул. Корабельна» до вулиці Рожевої.

Представники підприємств-перевізників міста звернули увагу присутніх на чинне законодавство і зазначили, що внесення змін до маршруту та/або графіка руху здійснюється шляхом внесення змін до договору про організацію перевезень чи дозволу на обслуговування за погодженням сторін. Також нагадали, що перевезення пасажирів за подовженою схемою руху маршруту №51 свого часу здійснювали три перевізники, проте, такі намагання покращити транспортне обслуговування зазначеного мікрорайону не принесли позитивних наслідків через відсутність пасажирів. Також було наголошено, що мікрорайон вулиці Рожевої не належить до районів з незадовільним транспортним обслуговуванням. Дорожньо-транспортна інфраструктура та транспортне сполучення зазначеного мікрорайону не поступається мікрорайонам «Скала», «Фрегат», «ПМК», вулиці Автодорівській, Дачна, Садова, тощо.

Керівник підприємства-перевізника ПП «Талісман» Т.В.Мусієнко наголосила, що нею укладено договір з управлінням соціального захисту населення Первомайської міської ради на відшкодування коштів на перевезення пільгових категорій пасажирів на маршруті №102 «вул. Корабельна - вул. Рожева», який відправляється з/до вулиці Рожевої і запросила пасажирів – пільговиків користуватися даним маршрутом.

В результаті тривалого обговорення члени конкурсного комітету прийшли до висновку, що існуюча маршрутна мережа, графіки та схеми руху пасажирського автомобільного транспорту залишаються без змін.