Засідання Координаційної ради з питань діяльності релігійних організацій

Засідання Координаційної ради з питань діяльності релігійних організацій

14 березня 2017 року під головуванням заступника міського голови по охороні здоров’я та гуманітарних питаннях Н.Товстої з метою забезпечення виконання законодавства про свободу світогляду: віросповідування, встановлення стану конструктивної співпраці між органами влади та спільнотами віруючих міста відбулося засідання Координаційної ради з питань діяльності релігійних організацій при виконавчому комітеті Первомайської міської ради.

Основними завданнями ради є сприяння міжконфесійному взаєморозумінню та злагоді всіх релігійних організацій міста, з’ясування характеру проблемних питань діяльності релігійних організацій, активізація їх участі в духовному відродженні міста.

На засіданні присутні розглянули питання щодо діяльності Вознесенської єпархії УПЦ та реалізації Указу Президента України від 26.08.2016 року №357/2016 «Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації». Під час обговорення робочих питань координаційної ради було прийнято рішення максимально сприяти реалізації ініціатив протестантських релігійних організацій, спрямованих на проведення тематичних, просвітницьких, культурно-мистецьких та інших заходів у 2017 році.

Наприкінці заходу члени ради висловили свої пропозиції щодо організації подальшої роботи.