Засідання координаційної ради з питань сімейної політики, гендерної рівності

Засідання координаційної ради з питань сімейної політики, гендерної рівності

13 січня 2021 року під головуванням начальника управління соціального захисту населення міської ради Ольги Колесніченко відбулось засідання координаційної ради з питань сімейної політики, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству і протидії торгівлі людьми при виконавчому комітеті міської ради. В роботі наради взяли участь керівники і фахівці організацій та установ до компетенції яких належать питання порядку денного засідання.

На початку засідання Ольга Колесніченко довела до відома присутнім план роботи координаційної ради на 2021 рік для подальшого його затвердження.

Про роботу «Мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі та надання допомоги сім’ям, які опинилися в складних обставинах» проінформувала директор Первомайського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Лариса Крижановська.

Інформацію про представлення до відзначення державною нагородою України «Мати – героїня» озвучила Наталя Гонтарук – заступник начальника управління соціального захисту населення міської ради з питань організації роботи з сім’єю.

Зокрема, учасниками заходу було наголошено на тому, що соціальна робота з постраждалими особами дуже важлива, тому реагування повинно бути своєчасним, якісним та відповідати нормам чинного законодавства. В першу чергу це стосується торгівлі людьми та насильства у сім’ї або насильства за ознакою статі. За результатами Координаційної ради прийнято відповідні рішення