Засідання круглого столу «Безпечне дитинство»

Засідання круглого столу «Безпечне дитинство»

8 вересня 2017 року в приміщені виконавчого комітету міської ради відбулось засідання круглого столу «Безпечне дитинство», що був присвячений питанню попередження гендерно-обумовленого сексуального насильства над дітьми дошкільного віку в місті Первомайську.

Ініціатором проведення заходу виступив Первомайський молодіжний жіночий інформаційно-координаційний центр «Ольвія», за сприяння виконавчих органів міської ради та фінансової підтримки БФ «Український жіночий фонд».

В ході круглого столу було вирішено, що одним із заходів спрямованих на попередження сексуального насильства над дітьми стане просвітницька кампанія за участю освітян, соціальних працівників, правоохоронців та журналістів. Громадська організація «Ольвія» взяла на себе відповідальність за напрацювання методичного матеріалу та розробку брошури, яка міститиме адреси та телефони тих служб, до яких можна звернутися по допомогу в разі виявлення випадків насильства.

В засіданні круглого столу взяли участь міський голова Л.Дромашко, секретар міської ради С.Бондарчук, заступник міського голови, начальник управління соціального захисту населення міської ради О.Колесніченко, представники освітянської та медичної галузей, соціальних та правоохоронних служб, громадських організацій, місцевих засобів масової інформації, тощо.

Круглий стіл проводився з метою реалізації заходів пунктів 2.1.1 Соціальної комплексної програми підтримки сім’ї та дітей, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у місті Первомайську на 2017-2021 роки та на підтримку адвокаційної кампанії «Безпечне дитинство» – попередження сексуального насильства над дітьми дошкільного віку у 18 закладах міста».