Засідання міського штабу

Засідання міського штабу

05 лютого 2019 року під головуванням міського голови Людмили Дромашко відбулось засідання міського штабу із забезпечення безперебійної роботи об’єктів життєзабезпечення населення та інфраструктури міста Первомайська у осінньо-зимовий період 2019/2020 року у зв’язку з погіршенням погодних умов.

За оперативною інформацією Миколаївського обласного центру з гідрометеорології у зв’язку з впливом активного циклону по території Миколаївської області, і міста Первомайська зокрема, 5-7 лютого очікуються складні погодні умови, а саме: 5 лютого значний дощ, вдень з мокрим снігом, місцями ожеледь та налипання мокрого снігу. Вітер північно-східний, 15-20 м/с. 6 лютого значний сніг. Хуртовини, снігові замети, місцями ожеледь. На дорогах ожеледиця, сніговий накат. Утворення снігового покриву. Вітер північно-східний, 15-20 м/с, вночі місцями пориви 25-28 м/с. Зниження температури повітря протягом доби до 1-6° морозу. 7 лютого невеликий сніг, на дорогах ожеледиця, сніговий накат, подальше зниження температури повітря вночі до 4-9° морозу, вдень до 1-6° морозу. Ускладнення погодних умов 5-7 лютого відповідає І рівню небезпечності (жовтий).

У зв’язку вищезазначеним, всім службам та підрозділам, відповідальним за безперебійне функціонування міського господарства в складних погодних умовах були надані доручення для належного відпрацювання.