Засідання міського штабу із забезпечення безперебійної роботи об'єктів життєдіяльності населення міста

Засідання міського штабу із забезпечення безперебійної роботи об'єктів життєдіяльності населення міста

27 лютого 2018 року під головуванням начальника управління житлово-комунального господарства міської ради Т.Троян відбулось засідання міського штабу із забезпечення безперебійної роботи об'єктів життєдіяльності населення міста Первомайська у осінньо-зимовий період 2017/2018 років з приводу погіршення погодних умов в період з 27 по 28 лютого 2018 року та щодо забезпечення безперебійної роботи об'єктів життєдіяльності населення міста в цей період.

На початку наради, секретар міської ради С.Бондарчук ознайомив присутніх з інформацією Миколаївського обласного центру з гідрометеорології, зазначивши, що у зв’язку з виходом серії південних циклонів 27 лютого – 1 березня 2018 року на території Миколаївської області та у місті Первомайську очікуються складні погодні умови. 27 та 28 лютого очікується посилення північно-східного вітру, сильні снігопади, завірюхи, снігові заноси. На дорогах ожеледиця, снігові накати. Температура повітря вночі -10-15С морозу, вдень -5-10С морозу. 1 березня прогнозується мокрий сніг з дощем, ожеледиця.

Начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Т.Троян доповіла про заходи щодо забезпечення оперативного реагування на ймовірні ситуації, що можуть бути спричинені погіршенням погодних умов – ускладнення руху транспорту, порушення зв’язку, тощо. Під час наради були уточнені конкретні заходи взаємодії виконавчих органів міської ради, підприємств та організацій, залучених до ліквідації наслідків негоди. Члени штабу доповіли про готовність насамперед комунальних служб міста, закладів соціальної сфери до роботи в умовах непогоди. Була озвучена інформація про готовність до роботи додаткових одиниць техніки та забезпечення її пальним. Йшлося також про необхідність в разі заметів забезпечити розчищення під’їздів до помешкань тяжкохворих (забезпечити під’їзд лікарів для надання медичної допомоги), під’їздів до місцевих виробників хлібобулочних виробів. Окремо йшлося про необхідність забезпечити жителів віддаленого мікрорайону міста «Поронівка» хлібом, в зв’язку з відсутністю продовольчого магазина.

Заступник начальника управління соціального захисту населення міської ради з питань організації надання соціальних послуг Н.Ельсон доповіла про функціонування в місті стаціонарних пунктів обігріву, де можна отримати гаряче харчування, теплий одяг та, в разі потреби, залишитися на ночівлю. На період сильних морозів (від -10С) в пунктах обігріву ведеться цілодобове чергування відповідальних працівників. Подібну допомогу також надають церкви у всіх мікрорайонах міста. Окрім того, безкоштовним чаєм в морозні дні можна зігрітися біля каво-машини на площі Т.Г.Шевченка.

Також до відома присутніх була доведена інформація, що для обігріву та допомоги водіям транзитного транспорту на виїзді з міста по вул.Богопільський, навпроти готельного комплексу «Постоялий двір», розгорнуто намет.

За результатами засідання були визначені пріоритетні першочергові напрямки роботи та надані доручення відповідальним особам для належного відпрацювання.