Засідання міського штабу з підготовки міського господарства до опалювального періоду

Засідання міського штабу з підготовки міського господарства до опалювального періоду

07 серпня 2017 року в приміщенні Первомайської міської ради під головуванням міського голови Л.Дромашко, за участю першого заступника міського голови О.Кукурузи та секретаря міської ради С.Бондарчука відбулося засідання міського штабу з підготовки міського господарства до опалювального періоду 2017-2018 років та сталого його проходження.

Під час засідання посадові особи доповіли про стан виконання доручень, наданих на попередніх засіданнях, та обговорили питання підготовки міста до осінньо-зимового періоду 2017-2018 років. Зокрема йшлося про проведення робіт щодо теплозабезпечення об’єктів освіти (ЗОШ №15, ДНЗ №6,21,34), медицини та об’єктів територіального центру соціального обслуговування; про ремонт покрівель та інших конструктивних елементів будівель і споруд бюджетної сфери; про необхідність встановлення належності теплових мереж, що проходять по території військової частини; про проведені ремонтні роботи внутрішньобудинкової системи водопостачання буд.№50 по вул. Будівельній; про встановлення парапетів на покрівлі буд. № 1 по проспекту Праці; про роботу по виявленню боржників за послуги водопостачання, в першу чергу мешканців приватного сектору; про ремонт ділянки дороги по вул. Січневій від провулку Каспійський; про наявність урн на міських територіях, зупинках громадського транспорту; про зустріч з головами квартальних комітетів, що межують з вул. Одеською; тощо. Окремо йшлося про необхідність проведення ремонтних робіт покрівлі музичної школи по вул..Достоєвського,14 та комплексу ремонтних робіт будівлі ДЮЦНВ.

За результатами обговорення питань, що були розглянуті в ході засідання міського штабу з підготовки міського господарства до опалювального періоду 2017-2018 років та сталого його проходження були надані керівникам підприємств та установ відповідні доручення.