Засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

23 березня 2018 року під головуванням першого заступника міського голови Первомайської міської ради В.Кукурузи відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Первомайської міської ради. Члени комісії розглянули питання порядку денного.

Головний лікар Первомайської центральної міської багатопрофільної лікарні О.Чекрижов, в. о. завідувача Первомайським міськрайонним відділом лабораторних досліджень І.Кобзар та лікар-інфекціоніст кабінету інфекційних захворювань ПЦМБЛ Н.Кравченко доповіли про епідемічну ситуацію в місті Первомайську по захворюваності на кір.

Про заходи щодо профілактики захворювання на кір та недопущення розповсюдження спалаху присутніх проінформував лікар-епідеміолог Первомайського міськрайонного відділу лабораторних досліджень В.Мороз.

Зокрема, медики наголосили, щоб мінімізувати ризик інфікування, необхідно дотримуватись правил особистої та колективної гігієни, часто проводити вологе прибирання, провітрювати приміщення, уникати великого скупчення людей, своєчасно звертатися з підозрою на кір до закладів охорони здоров’я. А якщо вже захворіли - то залишатись вдома та не поширювати вірус.

За результатами засідання комісією були прийняті відповідні рішення та надані доручення посадовцям для відпрацювання в межах повноважень.