Засідання опорного пункту управління у справах дітей міської ради

Засідання опорного пункту управління у справах дітей міської ради

З метою профілактики негативної, девіантної поведінки, агресії в учнівському середовищі, в рамках діяльності опорного пункту управління у справах дітей міської ради, 18.09.2018 р. в Первомайської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 головним спеціалістом сектору захисту прав, свобод і законних інтересів дітей Костенком В.В., спільно з інспекторами Первомайського ВП ГУ НП України в Миколаївській області Чаусом О.О., Корсун О.В. проведений відео лекторій «Скажи «ні» булінгу!». Участь в зустрічі взяли 84 учні 7-х класів школи.

Метою заходу став стало ознайомлення підлітків з проблемою булінгу в новій українській школі, а головне формування практичних навичок та теоретичних знань зі способів протидії агресії.

Діти отримали поради, як захиститися від психологічного та фізичного насилля в школі. Обрана для обговорення тема, знайома кожному школяреві, викликала жваве обговорення. Судженнями зі складної проблеми, свідомою позицією щодо неприпустимості протиправної поведінки, учні вкотре підтвердили свою кмітливість.

Висловлюємо сподівання, що наслідком профілактичної діяльності управління стане зменшення агресії в учнівському середовищі!

Щиро дякуємо адміністрації навчального закладу за підтримку та допомогу в організації профілактичної акції!

Автор: головний спеціаліст сектору захисту прав, свобод і законних інтересів дітей управління у справах дітей Первомайської міської ради Костенко В.В.