Засідання опорного пункту управління у справах дітей міської ради

Засідання опорного пункту управління у справах дітей міської ради

З метою трансформації шкільного середовища на безпечний простір для кожного учня, позбавлений агресії та жорстокості, в межах функціонування опорних пунктів управління у справах дітей, які функціонують на базі загальноосвітніх навчальних закладів м. Первомайська, продовжується та лише набирає обертів широкомасштабна антибулінгова кампанія.

25.09.2018 р. гостинно відкрила свої двері Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5, в якій головним спеціалістом сектору захисту прав, свобод і законних інтересів дітей Костенком В.В. проведена зустріч з 71 учнем 6-7-х класів школи.

Переконані, що в епоху складних випробувань, що випали на долю країни, кожен має прагнути змін, досягнення результатів в інтересах дітей можливе лише спільними зусиллями. Подолання проблеми булінґу в шкільному середовищі можливе за умови злагодженої роботи соціально-психологічних служб навчальних закладів та суб’єктів соціальної роботи.

Щиро дякуємо адміністрації навчального закладу за підтримку та допомогу в організації профілактичної акції!

Автор: головний спеціаліст сектору захисту прав, свобод і законних інтересів дітей управління у справах дітей Первомайської міської ради Костенко В.В.