Засідання постійної комісії з питань планування

Засідання постійної комісії з питань планування

Напередодні проведення пленарного засідання чергової 66-ї сесії міської ради, запланованої на 27 червня поточного року, почали свою роботу постійні комісії. Так, 20 червня 2018 року під головуванням голови постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, приватизації, економічної політики, розвитку підприємництва, транспорту та зв’язку Л.Філіпішиної відбулося засідання вищезазначеної комісії. Під час роботи постійної комісії депутати, окрім планових питань, за участю розробників проектів рішень міської ради детально обговорили питання порядку денного, внесли свої доповнення, пропозиції та зауваження до них. Зокрема наступні:

- Про затвердження перспективного плану роботи Первомайської міської ради на ІІ півріччя 2018 року.

- Про затвердження міської Програми запобігання і лікування серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань на 2018-2020 роки.

- Про реорганізацію Первомайської центральної міської багатопрофільної лікарні шляхом перетворення.

- Про встановлення туристичного збору.

- Про встановлення плати за землю.

- Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку в м.Первомайську.

- Про посилення безпеки в навчальних закладах.

- Про звіт першого заступника міського голови Кукурузи О.В. за 2017 рік та І квартал 2018 року.

- Про звіт заступника міського голови по охороні здоров’я та гуманітарних питаннях Товстої Н.П. за 2017 рік та І квартал 2018 року.

- Про звіт керуючої справами виконавчого комітету міської ради Постернак Л.Ф. про роботу за 2017 рік та І квартал 2018 року.

- ряд рішень стосовно земельних питань, комунальної власності міста, тощо.

Із протоколом засідання означеної постійної комісії міської ради можна ознайомитись на офіційному сайті Первомайської міської ради.