Засідання позачергової сесії міської ради

Засідання позачергової сесії міської ради

10 лютого 2017 року під головуванням міського голови Л.Дромашко відбулось засідання позачергової сесії міської ради. Нагальна потреба в скликанні позачергової сесії була виклакана критичною ситуацією, що склалася в місті через заборгованість населення та бюджетних організацій, що фінансуються з державного бюджету, за централізоване опалення. Виникла потреба щодо виділення коштів з міського бюджету на погашення заборгованості КП «Тепло» за спожитий газ для централізованого опалення.

До порядку денного сесії було включено два питання:

- про внесення змін до рішення міської ради від 25.12.2012 року №11 «Про затвердження Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства міста Первомайська на 2013-2017 роки»;

- про внесення змін до бюджету м. Первомайська на 2017 рік.

Перед розглядом питань порядку денного сесії присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих під час проведення антитерористичної операції на сході країни. В ході засідання сесії виникла необхідність провести спільне засідання постійних депутатських комісій міської ради, для чого була оголошена перерва. Питання, щодо доцільності виділення коштів для погашення заборгованості КП «Тепло», вирішення якого дає змогу продовжити опалювальний сезон в місті, викликало бурхливе обговорення з боку депутатів ПП «Свобода» та «Батьківщина». Провівши спільне засідання постійних комісій міської ради, депутати продовжили сесію, яка проходила в безперервних палких дебатах.

Після виділення коштів дітям для участі у міжнародних змаганнях з Кіокушин карате, депутати політичних сил БПП «Солідарність», ВО «Свобода» та більшість депутатів ПП «Батьківщина» залишили сесійну залу, не прийнявши рішення в цілому, таким чином проігнорувавши прийняття важливого для життєдіяльності міста рішення. Депутати групи «Розвиток» та троє депутатів ПП «Батьківщина» залишились працювати далі.