Засідання позачергової сесії міської ради

Засідання позачергової сесії міської ради

5 травня 2017 року під головуванням міського голови Л.Дромашко відбулось засідання позачергової сесії міської ради. Підставою для проведення позачергової сесії стало те що, 25 квітня 2017 року, на черговій сесії Первомайської міської ради депутатами було прийняте рішення «Про надання матеріальної допомоги», яким передбачено надати матеріальну допомогу шести особам в розмірі 250 тис грн. не зважаючи на те що звернень на такі допомоги дуже багато. На думку частини депутатів, дане рішення суперечило законодавству та було прийнято з порушенням норм регламенту. На підставі звернення депутатів міський голова Дромашко Л.Г. в рамках чинного законодавства, скориставшись своїм правом, зупинила дане рішення та скликала позачергову сесію для повторного обговорення даного питання.

На початку сесії міський голова проінформувала присутніх про причини зупинення рішення – за результатами роботи в квітні місяці перевиконання бюджету не дає можливості здійснити перерозподіл коштів, а до управління соціального захисту вже на момент проведення позачергової сесії надійшло 93 заяви про надання матеріальної допомоги на загальну суму 335 тис 100 грн. Людмила Григорівна вважає несправедливим виділення 6 особам 250 тис грн., коли 93 людини можуть залишитися без допомоги.

Після вступного слова міського голови, депутати приступили до роботи. До порядку денного сесії були включені два питання: «Про надання матеріальної допомоги» та «Про внесення змін до рішення міської ради від 25.12.2015р. №4 «Про затвердження Програми підвищення енергоефективності в бюджетних установах міста Первомайська на 2016-2020 роки». Також на початку засідання сесії до порядку денного були включені додаткові питання: «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою ПАТ «Миколаївобленерго», «Про визнання Російської Федерації державою-агресором» та «Про направлення депутатського запиту».

За результатом роботи сесії депутати прийняли 4 рішення. Рішення «Про надання матеріальної допомоги» не змогло набрати дві третини голосів депутатів. Під час засідання сесії міський голова надала протокольне доручення – кошти передбачені на виплату матеріальної допомоги перерозподілити між більшою кількістю осіб та проекти рішень міської ради щодо надання матеріальної допомоги готувати окремо по кожному заявнику.