Засідання позачергової сесії міської ради

Засідання позачергової сесії міської ради

17 серпня 2017 року під головуванням міського голови Л.Дромашко відбулось засідання позачергової сесії міської ради. Підставою для проведення позачергової сесії стало те що, 27 липня 2017 року, на черговій сесії Первомайської міської ради депутатами було прийняте рішення «Про звіт виконавчих органів міської ради про виконання бюджету м. Первомайська за І півріччя 2017 року», яким було доручено міському голові  скликати позачергову сесію міської ради в термін не пізніше 17 серпня 2017 року для звіту розпорядників коштів за І півріччя 2017 року.

Сесії передувало спільне засідання постійних депутатських комісій. Депутати вирішили розгляд питання щодо звітів заступників міського голови і розпорядників коштів за перше півріччя 2017 року перенести на позачергову сесію на 7 вересня поточного року. Також під час спільного засідання постійних депутатських комісій було вирішено включити до порядку денного сесії наступні запропоновані питання:

- про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки;

- про внесення змін до бюджету міста  Первомайська на 2017 рік;

- про оренду майна  комунальної  власності територіальної  громади міста Первомайська;

- про направлення депутатського запиту.

Під час засідання позачергової сесії міської ради депутати розглянули та прийняли всі рішення порядку денного. Зокрема, рішенням «Про внесення змін до бюджету міста  Первомайська на 2017 рік» було затверджено субвенції з обласного бюджету в розмірі 199, 600 тис грн. на виконання депутатами обласної ради доручень виборців, а саме, придбання загальноосвітнім навчальним закладам міста шкільних меблів. Також, рішенням «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки» передбачено виділення земельної ділянки для будівництва котельні для НВК «І-П ступенів ЗОШ №15-колегіум» та ДНЗ ЦРД№21, ДНЗ№34.