Засідання позачергової сесії міської ради

Засідання позачергової сесії міської ради

7 вересня 2017 року під головуванням Первомайського міського голови Л.Дромашко відбулось засідання позачергової сесії міської ради. На розгляд 48 позачергової сесії міської ради сьомого скликання були винесені питання щодо звітів заступників міського голови і розпорядників коштів за перше півріччя 2017 року.

Але на засідання, до депутатів завітали підприємці, що здійснюють торгівлю на вулицях Ю.Гагаріна та Базарній, обурені прийнятим рішенням міської ради від  29.08.2017 року № 15 «Про впорядкування торгівлі на вулицях прилеглих до ринку ТОВ «Флора.». Дане рішення передбачає відкриття вулиці Юрія Гагаріна для руху автомобільного транспорту та заборону торгівлі на проїжджій частині та тротуарах вищезазначених вулиць. Підприємці висловили незадоволення тим, що рішення було прийняте без урахування інтересів всіх зацікавлених сторін. За результатами обговорення, було вирішено продовжити роботу робочої групи з вивчення даного питання із залученням представників підприємців, що здійснюють торгівельну діяльність по вул. Ю.Гагаріна. Таке рішення задовольнило підприємців і вони покинули сесійну залу.

На початку сесії, присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих під час проведення антитерористичної операції на сході України.

Міський голова Л.Дромашко проінформувала присутніх про виконання протокольних доручень, наданих на попередніх сесіях міської ради. Депутати приступили до роботи – створили робочі органи та затвердили порядок денний, до якого включили додаткове питання «Про внесення змін до бюджету міста Первомайська на 2017 рік».

Під час засідання депутати встигли заслухати звіти тільки чотирьох розпорядників коштів і запропонували міському голові оголосити перерву  в засіданні сесії. Продовження сесії перенесли на невизначений термін у зв’язку з підготовкою до Дня міста, що відбудеться 15-17 вересня поточного року.