Засідання Президії міської ради ветеранів

Засідання Президії міської ради ветеранів

21 лютого 2019 року відбулося засідання Президії міської ради ветеранів в якому взяли участь голова міської волонтерської організації А.Ярова, начальник відділу управління пенсійного фонду Н.Перенос та члени президії міської ради ветеранів.

Основним питанням роботи Президії було затвердження заходів по підготовці та проведенню 75-ї річниці визволення міста Первомайська, України від фашистських загарбників та Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Заслухавши доповідь голови міської ради ветеранів П.Поноченюк з цього питання, присутні взяли участь в його обговоренні. Зокрема, Павліна Семенівна окреслила основні напрямки роботи, а саме організація та проведення передачі символів обласної естафети пам’яті «Слава визволителям України» від міста Первомайська місту Миколаєву; проведення конкурсів на кращу первинну ветеранську організацію, кращий музей бойової і трудової Слави в ЗОШ міста та кращий учнівський твір на тему Другої світової війни; всебічний соціальний захист та моральна підтримка ветеранів, патріотичне виховання молоді.

Окрім цього начальник відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 1 Первомайського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області Надія Перекос розповіла присутнім про пенсійне забезпечення. Члени Президії міської ради ветеранів мали змогу задати питання, які у них виникли та отримали відповіді.

За результатами роботи Президії було прийнято Постанову згідно якої окреслено круг питань та заходів на наступний звітній період.