Засідання робочої групи з питань партиципаторного бюджету

Засідання робочої групи з питань партиципаторного бюджету

11 травня 2017 року під головуванням заступника міського голови по комунальній власності, земельних відносинах та архітектурних питаннях С.Свідерко відбулось засідання робочої групи з питань партиципаторного бюджету (бюджету участі) у місті Первомайську.

За ініціативи секретаря міської ради С.Бондарчука місто Первомайськ взяло участь в грантовому проекті «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи впровадження», який проводився Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень у лютому 2017 року за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). За результатами наше місто визначено одним з переможців конкурсу з відбору 30 міст України для впровадження бюджетування за участю громадян, зокрема, з розподілу бюджетних коштів на реалізацію пріоритетних проектів (бюджет участі). На даний момент підписано Меморандум про співпрацю Первомайської міської ради та Всеукраїнської громадської організації «Інституту бюджету та соціально-економічних досліджень». У рамках цього співробітництва місту буде надано допомогу за такими напрямками:

методологічна допомога – шляхом підтримки у розробці концепції бюджету участі та необхідного розпорядчого документу;

технічна допомога – шляхом автоматизації бюджету участі та супроводження функціонування відповідної електронної системи;

організаційна допомога – шляхом надання допомоги у популяризації та практичній реалізації бюджету участі, яка включатиме проведення навчальних семінарів, інформаційно-роз’яснювальної роботи для широких мас громадськості, включаючи друк інформаційних матеріалів та їх розповсюдження, інших комунікативних заходів.

Надана допомога спростить та прискорить реалізацію проекту в місті Первомайську.

Під час засідання робоча група вивчала проект рішення міської ради з даного питання запропонований секретарем міської ради С.Бондарчуком. Присутні вирішили даний проект рішення взяти за основу та продовжити обговорення питання на своєму черговому засіданні 13 травня 2017 року.