Засідання робочої групи з питання відкриття відділення з веслування на байдарках і каное на базі ДЮСШ

Засідання робочої групи з питання відкриття відділення з веслування на байдарках і каное на базі ДЮСШ

20 листопада 2017 року під головуванням заступника міського голови по охороні здоров’я та гуманітарних питаннях Н.Товстої відбулось засідання робочої групи, створеної з метою розгляду та вивчення питання щодо можливості відкриття в місті Первомайську відділення з веслування на байдарках і каное на базі ДЮСШ управління освіти Первомайської міської ради.

Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з веслування на байдарках і каное імені героя-десантника Миколи Гуцаленка з 01 січня 2018 року переходить з обласного підпорядкування до Миколаївської міської ради. Первомайське відділення вищезазначеної школи залишається без фінансування.

Члени робочої групи розглянули питання, підняті в листах першого заступника голови облдержадміністрації В.Боня, депутата обласної ради Є.Вовненка та в колективному зверненні тренерсько-викладацького складу Первомайського відділення з веслування на байдарках та каное. Присутні обговорили організаційно-адміністративні заходи, фінансові потреби для утримання та збереження відділення веслування в місті Первомайську.