Засідання робочої групи з реалізації грантового проекту «Надання Центром психологічної підтримки та реабілітації внутрішньо переміщеним особам, учасникам, ветеранам АТО»

Засідання робочої групи з реалізації грантового проекту «Надання Центром психологічної підтримки та реабілітації внутрішньо переміщеним особам, учасникам, ветеранам АТО»

23 травня 2018 року під головуванням Первомайського міського голови Л.Дромашко, за участю секретаря міської ради С.Бондарчука та заступників міського голови відбулось засідання робочої групи з реалізації грантового проекту «Надання Центром психологічної підтримки та реабілітації внутрішньо переміщеним особам, учасникам, ветеранам АТО». Присутні обговорили поточний стан реалізації проекту – доповіли про виконані задачі та окреслили основні напрямки та завдання подальшої роботи. За результатами наради були надані доручення для подальшого відпрацювання.

Нагадаємо, що проект «Надання Центром психологічної підтримки та реабілітації внутрішньо переміщеним особам, учасникам, ветеранам АТО» розроблений з метою надання практичними психологами Первомайського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді психологічної допомоги та реабілітаційної допомоги на базі КЗ «Первомайський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» відновлювальне лікування. Також проектом передбачено облаштування у відділенні реабілітації сенсорної кімнати для дорослих та дітей, трьох кабінетів для надання послуг практичними психологами, а саме: психолога для надання психологічної допомоги внутрішньо переміщеним особам; учасникам, ветеранам АТО та членам їх сімей; психолога по роботі з дітьми. Для ефективного надання послуг з відновлення та реабілітації відділення планується оснастити сучасним обладнанням.