Засідання робочої групи з визначення претендентів для занесення на міську Дошку пошани «Наше місто»

Засідання робочої групи з визначення претендентів для занесення на міську Дошку пошани «Наше місто»

01 серпня 2018 року під головуванням міського голови Л.Дромашко, за участю депутатів міської ради відбулось засідання робочої групи з визначення претендентів для занесення на міську Дошку пошани «Наше місто». 02 липня 2018 року робоча група розпочала прийом клопотань від установ, організацій, підприємств різних форм власності на висунення кандидатур для занесення на міську Дошку пошани «Наше місто».

Під час засідання, члени робочої групи розглянули 36 подань кандидатів для занесення на Дошку пошани «Наше місто», які надійшли від підприємств, організацій, установ, учбових закладів міста та затвердили всіх претендентів, що були поданні на розгляд.

Нагадаємо, що занесення кандидатур на міську Дошку пошани є однією з форм заохочення громадян, які беруть активну участь у громадському житті міста Первомайська, бездоганно працювали або працюють на підприємствах, в організаціях, установах, громадських об’єднаннях та навчаються в учбових закладах міста, а також відзначення трудових колективів, громадських організацій міста, які заслужили авторитет і визнання у членів територіальної громади. Відкриття оновленої дошки «Наше місто» відбувається щороку на День міста.