Засідання штабу з керівниками КП та працівниками управління ЖКГ

Засідання штабу з керівниками КП та працівниками управління ЖКГ

6 лютого 2017 року під головуванням Первомайського міського голови Л.Дромашко за участю першого заступника міського голови О.Кукурузи відбулось засідання штабу з керівниками комунальних підприємств міста та працівниками управління житлово-комунального господарства міської ради.

В ході засідання обговорювалась заборгованість КП «Тепло» за спожитий природний газ, що виникла в зв’язку з несплатою населення та бюджетних організацій за централізоване опалення, послуги з якого надає дане підприємство. Так, рівень сплати населення за послуги КП «Тепло» становить 40%, бюджетних установ 89%, загальна заборгованість по підприємствам 49%.

Міський голова повідомила присутніх про штормове попередження на 8 – 9 лютого та наголосила на необхідності готовності техніки до роботи в несприятливих погодних умовах. В ході засідання обговорювались проблемні питання, які були підняті під час зустрічі міського голови з мешканцями мікрорайону «Коротченка», що відбулася 4 лютого 2017 року. Зокрема, обговорювались наступні питання: розчистка доріг та посипка тротуарів, ремонт під’їздів, робота ліфтів будинків даного мікрорайону, ремонт каналізаційної мережі по вулиці Коротченка, розрахунок нових тарифів на утримання житлових будинків та прибудинкових територій, тощо. Присутні акцентували увагу на необхідності формування переліку робіт по ремонту доріг, обговорили обсяг робіт з відновлення та реконструкції освітлення по вулиці Михайла Грушевського.

За результатами засідання були надані доручення відповідальним особам для належного відпрацювання.