Засідання тристоронньої соціально-економічної ради

Засідання тристоронньої соціально-економічної ради

5 квітня 2017 року відбулось засідання тристоронньої соціально-економічної ради при виконавчому комітеті Первомайської міської ради.

Тристороння соціально-економічна рада є консультативно-дорадчим та узгоджувальним органом. Вона  утворена виконавчим комітетом Первомайської міської ради за спільним рішенням сторін для ведення соціального діалогу в місті Первомайську. До її складу входять представники підприємств, профспілок та міської влади.

На початку чергового засідання тристоронньої соціально-економічної ради присутні внесли зміни до складу ради – така необхідність виникла в зв’язку зі змінами у керівному складі деяких підприємств міста.

Члени ради також обрали нового голову тристоронньої соціально-економічної ради. Особа на дану посаду, відповідно до Положення про тристоронню раду, обирається із співголів сторін строком на один рік, почергово від представників кожної зі сторін. Цього разу головою тристоронньої соціально-економічної ради був обраний співголова від профспілок  Борик Геннадій Андрійович.

Наприкінці засідання міський голова Л.Дромашко доповіла про ведення соціального діалогу у місті по вирішенню соціально-економічних питань в розрізі виконання Угоди між Первомайським міськвиконкомом, організацією роботодавців та представниками профспілок міста за 2016 рік. Людмила Григорівна відповіла на всі питання, що виникли у присутніх та надала вичерпні роз’яснення.