Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

Завершення реалізації Проєкту «Подолання наслідків конфлікту, пілотний проєкт з відновлення та розбудови спроможностей»

Завершення реалізації Проєкту «Подолання наслідків конфлікту, пілотний проєкт з відновлення та розбудови спроможностей»

22 грудня 2020 року відбулася підсумкова онлайн зустріч за участю Віце-прем’єр-міністра України – Міністра Олексія Резнікова, першого заступника Міністра Ростислава Замлинського, керівника Проєкту від Світового банку Марії Нікітової та представників місцевих команд з впровадження субпроєктів. Мета зустрічі: завершення реалізації Проєкту «Подолання наслідків конфлікту, пілотний проєкт з відновлення та розбудови спроможностей».

Наше місто представляли міський голова Олег Демченко, радник, консультант міського голови Олена Жуковська, директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Лариса Крижановська, завідуюча сектором центру допомоги учасникам АТО/ООС Вікторія Ходаківська та інші.

В ході підсумкової зустрічі аудиторії була представлена коротка передісторія відбору пілотних субпроєктів та презентації субпроєктів від представників місцевих команд. Наша команда, яка займалася реалізацією субпроєкту, спрямованого на задоволення потреб з фізіологічної реабілітації та психологічної адаптації, також, презентувала відео сюжет про результати своєї роботи. На завершення зустрічі учасники мали можливості обмінятися питаннями – відповідями щодо означених субпроєктів.