Збори мешканців мікрорайону Гілея-Дроздівка

Збори мешканців мікрорайону Гілея-Дроздівка

19 липня 12018 року у місті Первомайськ відбулися збори мешканців мікрорайону Гілея-Дроздівка біля Будинку культури. Мешканці міста виступили з вимогою відмінити рішення про закриття відділень Укрпошти та Ощадбанку на зазначеному мікрорайоні. Окрім цього, незадоволені мешканці піднімали й інші проблемні питання свого мікрорайону. Зокрема, щодо потребу ремонту доріг, вивезення сміття, не законної вирізки дерев, нових тарифів на водопостачання та водовідведення та інші.

Для зняття соціальної напруги громадськості у зв’язку із закриттям відділень секретар міської ради С.Бондарчук, депутати міської ради, керівник Первомайської дирекції ПАТ «Укрпошта», надали роз’яснення щодо виниклих проблемних питань. На зборах був присутній помічник народного депутата України А.Корнацького. Під час зустрічі, секретар міської ради запропонував присутнім створити робочу групу щодо вирішення проблемних питань мікрорайону.

Також, на загальних зборах було ухвалено Відкритий лист мешканців мікрорайону Гілея-Дроздівка м. Первомайська Миколаївської області до Президента України, керівництва Укрпошта, АТ Ощадбанк.

В заході брало участь близько 200 осіб. Офіційного попередження від ініціативної групи про проведення вищезазначеного заходу до міської влади не надходило.