Жіночий форум «Жінки Первомайщини прагнуть змін»

Жіночий форум «Жінки Первомайщини прагнуть змін»

23 серпня 2018 року в місті Первомайську пройшов перший міжрегіональний жіночий форум «Жінки Первомайщини прагнуть змін». Захід відбувся за ініціативи громадського об’єднання «Жінки Первомайщини» та за підтримки Первомайської міської ради, Первомайської райдержадміністрації, райради та депутатів Верховної Ради України.

Серпневого дня в сесійній залі виконавчого комітету міської ради зібрались найактивніші та найдієвіщі панянки: представниці органів влади міста та району, бізнесвумен, очільниці та представниці громадських об’єднань, жінки-лідерки, багатодітні матусі. Окрім того в заході взяли участь народний депутат України О.Єднак, представники регіональних мас-медіа. На початку форуму присутніх привітала міський голова Л.Дромашко, яка подякувала жінкам за активність та небайдужість, висловила активісткам слова підтримки у всіх їхніх починаннях, побажала подальших успіхів та досягнень.

Захід продовжився виступами доповідачок. Так, панянки розглядали питання розширення економічних можливостей та прав жінок, подолання жінками перешкод та суспільних викликів у місцевих громадах, зростання організаційної спроможності жіночих громадських організацій та просування жіночих ініціатив, а також показ успішного досвіду жіночого підприємництва та дієвість жінок у прийнятті рішень в сфері місцевої політики.

Завдячуючи плідній роботі жіноцтвом було досягнуто головної мети форуму, а саме: консолідовано жінок усіх сфер діяльності – управлінської, бізнесової, соціальної, громадської та політичної задля налагодження тісної співпраці, обміну досвідом та сприяння розвитку Первомайщини й Миколаївщини загалом.