Живи незалежна і сильна, і слався, єдина, в віках!

Живи незалежна і сильна, і слався, єдина, в віках!

23 серпня 2017 року в місті Первомайську відбулися заходи з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці незалежності України «Живи незалежна і сильна, і слався, єдина в віках».

На центральному стадіоні  ДЮСШ управління  освіти міської ради ім. Л.Г.Кривицького відбулось урочисте віче «Україні слава – прапору честь!», у якому взяли участь міський голова Л.Дромашко, заступник міського голови по охороні здоров’я та гуманітарних питаннях Н.Товста, військовий комісар Первомайського об’єднаного міського військового комісаріату полковник А.Бичков, військовослужбовці Первомайського гарнізону, депутати міської ради, члени виконавчого комітету міської ради, посадові особи виконавчих органів міської ради, делегації від підприємств, установ та організацій, громадяни та молодь міста.

З визначними державними святами - Днем Прапора України та наступаючим Днем незалежності учасників урочистого зібрання привітала міський голова Людмила Дромашко. Людмила Григорівна зазначила, що сьогодні Україна опинилася у важкій ситуації, коли, прикриваючись благими цілями, внутрішні та зовнішні вороги намагаються посягнути на найдорожчий скарб українського народу – недоторканність нашої Батьківщини. Україна змушена відвойовувати свою землю, відстоювати права та свободи громадян. Ніколи ще за роки нашої державності ми не піддавались таким випробуванням. Наше завдання – зберегти Україну незалежною і суверенною, відновити мир у державі, зміцнити націю, розбудувати країну і утвердити її місце у світовому просторі. Тож нехай національна гордість та споконвічний козацький дух допоможуть нам й надалі зберегти цілісність та недоторканість Української держави, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього!

З нагоди 26-ї річниці незалежності України, за сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію, заслуги у державотворчій, громадсько-політичній діяльності, значний внесок у вирішення соціально-економічних питань міста, зміцнення української державності Людмила Дромашко вручила Почесні грамоти виконавчого комітету Первомайської міської ради та цінні подарунки кращим працівникам підприємств, установ та організацій міста.

Під час урочистого віче до присутніх також звернулися: заступник голови Центру допомоги учасникам АТО О.Чулінін, кандидат історичних наук, методист міської централізованої бібліотечної системи О.Дорошенко, почесний президент учнівського самоврядування «Віче», президент Миколаївської обласної організації лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх та позашкільних закладів «Молодь – майбутнє нації», радник Уповноваженого Президента України М.Кулеби з прав дитини від Всеукраїнської Ради старшокласників, студент Київського національного університету ім. Вадима Гетьмана Є.Нотевський.

Під урочисті звуки Державного Гімну над містом замайорів жовто-блакитній Державний прапор. Право підняти Державний Прапор України було надано бойовим офіцерам 40-ї окремої артилерійської бригади, учасникам бойових дій в зоні АТО І.Левицькому та В.Зваричу.

На завершення присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих у боротьбі за незалежність України та поклали квіти до погруддя Т.Г.Шевченка та до стели «Небесної Сотні».

Від стадіону стартував велопробіг «Наш стяг у золоті й блакиті», під час якого центральними вулицями міста проїхали вихованці ДЮСШ з Державними Прапорами України, Прапорами Європи та міста Первомайська.

З метою вшанування пам’яті первомайців, які загинули під час виконання бойових завдань в зоні антитерористичної операції на сході України Р.Слободянюка, Ю.Прусова, В.Яновича заступник голови Центру допомоги учасникам АТО О.Чулінін, учасник бойових дій в зоні АТО В.Павєльєв, заступник начальника управління соціального захисту населення міської ради з питань організації надання соціальних послуг Н.Ельсон поклали квіти до могил загиблих захисників.