Змагання серед людей з обмеженними можливостями

Змагання серед людей з обмеженними можливостями

23 листопада 2018 року в м. Первомайську, напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю, який відзначається 03 грудня, в приміщені дитячої юнацької спортивної школи проведено змагання серед людей з інвалідністю з таких видів спорту: Бочча, Дартс, Еластик та Корнхол.

На відкриття змагань завітали заступник міського голови, начальник управління соціального захисту населення міської ради О.Колесніченко, голова фізкультурно-оздоровчого клубу інвалідів «Прометей» О.Шемчук та голова товариства людей з інвалідністю Т.Фролова. Загалом на змагання прибуло близько 20 учасників, з них 15 первомайвців, та 5 осіб - гості з міста Вознесенська.

Змагання проходили з великим азартом і в дружній атмосфері. Кожен з учасників змагань, незважаючи на ті чи інші незручності, докладав максимум зусиль для перемоги. В результаті турнірних змагань переможцями стали: в змаганнях з Бочча: I місце – команда Вознесенська, II місце - команда Первомайська, III місце – команда Первомайська;

з Еластик: I місце – Богза Алеся (Вознесенськ), II місце –Кочешвілі Віолетта (Первомайськ), III місце – Бровко Олександр (Вознесеньск);

з Дартс: I місце – Бровко Олександр (Вознесенськ), II місце - Шемчук Олег (Первомайськ), III місце – Шемчук Світлана (Первомайськ);

з Корнхол: I місце – Шемчук Олег (Первомайськ), II місце – Богза Алеся (Вознесенськ), III місце – Кривоносова Валентина (Вознесенськ).

Після завершення змагань Ольга Колесніченко та Олег Шемчук вручили всім учасникам пам’ятні призи, а призери змагань нагороджені грамотами.

Змагання організовані та проведені фізкультурно-оздоровчим клубом інвалідів «Прометей» за сприянням міської влади, зокрема, начальника управління соціального захисту населення О.Колесніченко та керівника територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) С.Грушанського.

В кінці заходу учасники мали можливість поспілкуватися та посмакувати смачним чаєм, кавою, бутербродами, солодощами та фруктами.