Зустріч-конференція молоді міста Первомайська

Зустріч-конференція молоді міста Первомайська

01 лютого 2018 року в міському будинку культури та дозвілля ім.Є.Зарницької відбулась зустріч-конференція молоді міста Первомайська. Організаторами виступили Миколаївська обласна організація лідерів молодіжного самоврядування «Молодь – майбутнє нації» (МООЛМС), управління освіти міської та управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради. На початку заходу до уваги присутніх був продемонстрований відеоролик про результати плідної діяльності найактивнішої первомайської молоді під егідою МООЛМС "Молодь - майбутнє нації". Лідер громадської організації Є.Нотевський у своєму виступі закликав аудиторію активно долучатися до суспільно корисних спав на благо рідного міста. Більшість присутніх студентів та старшокласників виявили бажання спільними зусиллями створювати комфортні умови для проживання та змістовного дозвілля в Первомайську. Найактивніші учасники зустрічі озвучили свої пропозиції з даного приводу. Зокрема, молодь виявила бажання взяти участь в розчищенні річок від очерету; проведенні флешмобу по прикрашенню міських будівель різнокольоровими малюнками; проведенні заходів із благоустрою міста – прибирання, висадження квітів, облаштування спортивних майданчиків; проведення флешмобу «Ні війні!», тощо. Окрім того, студентам та школярам небайдужі питання впорядкування занедбаних приміщень з огляду на безпечність; відкриття басейну; проведення концертів на мікрорайонах міста та спортивних змагань з волейболу; опалення спорткомплексу «Фрегат» та інше.

До молоді також звернулись начальник відділу у справах молоді, фізичної культури та спорту управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради Є.Романов та директор Первомайського міського центру культури та дозвілля ім.Є.Зарницької І.Головатенко, які закликали аудиторію не соромитись реалізовувати свій творчий та спортивний потенціал, долучатися до спільних справ, проявляти себе, бути активними та свідомими. Наостанок виступаючі запросили найактивніших учасників зустрічі продовжити бесіду в приміщенні виконавчого комітету міської ради, де до зібрання приєднався секретар міської ради С.Бондарчук.

Посадовець під час промови ознайомив студентів та старшокласників із основними цілями і завданнями Молодіжної ради, та закликав молодь активно брати участь в її створенні. Молоді люди в свою чергу озвучили свої питання до влади, на які отримали вичерпні відповіді. Діалог був конструктивний, бесіда пройшла в дружній невимушеній обстановці.