Зустріч із заслуженим діячем мистецтв України Мирославом Лазаруком

Зустріч із заслуженим діячем мистецтв України Мирославом Лазаруком

7 листопада 2017 року у читальному залі Первомайської міської централізованої бібліотечної системи, з нагоди 81-ї річниці від дня народження Миколи Вінграновського, відбулась зустріч із письменником, журналістом, літературним критиком, заслуженим діячем мистецтв України - Мирославом Лазаруком.

Мирослав Лазарук багато років товаришував із нашим земляком, лауреатом Шевченківської премії Миколою Вінграновським. На спогад про свого друга і геніального діяча культури видав дві книги: «Микола Вінграновський. Степовий Сварог: Книга-мандрівка: Есеї та інші розвідки, публікації про незабутні мандри Україною з Миколою Вінграновським», та «Микола Вінграновський - дітям». Під час зустрічі у бібліотеці презентував ці видання для первомайських читачів.

Модератор заходу, методист міської централізованої бібліотечної системи О. Дорошенко представила публіці М. Лазарука, який нині є директором Чернівецького обласного меморіального музею Володимира Івасюка і головним редактором «Буковинського журналу». Пан Лазарук ділився спогадами про зустрічі поетів, відвідини різних місць України Миколою Вінграновським, зумів передати дух спілкування і погляди нашого земляка.

На презентацію завітали заступник міського голови з гуманітарних питань Н.Товста, директор І-ї музичної школи В.Граждан, член асоціації українських письменників Ю.Островершенко, поети, краєзнавці і читачі міської бібліотеки.

Адміністрація та колектив бібліотеки запрошують жителів м. Первомайська завітати до міської бібліотеки й ознайомитися з новими книгами про Миколу Вінграновського.