Зустріч міського голови Л.Дромашко з мешканцями мікрорайону міста «Котеджі»

Зустріч міського голови Л.Дромашко з мешканцями мікрорайону міста «Котеджі»

25 березня 2017 року відбулась зустріч міського голови Л.Дромашко з мешканцями мікрорайону міста «Котеджі», ініційована депутатом Первомайської міської ради, головою квартального комітету №67 Т.Ушкарьовою.

Мешканців здебільшого цікавили питання побутового характеру: перебої водопостачання мікрорайону, облаштування контейнерного майданчику та заміна зношених контейнерів для твердих побутових відходів, тощо. Міський голова надала всім громадянам вичерпні відповіді на питання що їх цікавили. Також, Людмила Григорівна проінформувала громадян, що з 20 березня по 19 травня 2017 року оголошений двомісячник з благоустрою і санітарної очистки міста Первомайська. Слід зазначити, що заходи передбачені двомісячником, допоможуть очистити місто після зимового періоду експлуатації, відновити благоустрій та провести роботи з озеленення територій міста. В заходах з санітарного очищення міста уже взяли участь комунальні підприємства, всі структурні підрозділи Первомайської міської ради, студентська молодь міста. Очільниця міста закликала мешканців даного мікрорайону привести до належного вигляду свої вулиці, прибудинкові території.

В зустрічі також взяли участь начальник управління житлово-комунального господарства Первомайської міської ради Т.Троян та керівники комунальних підприємств міста.