Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

Зустріч міського голови з підприємцями міста

Зустріч міського голови з підприємцями міста

17 грудня 2020 року з метою обговорення існуючих проблем підприємництва міста в сесійній залі міської ради відбулась зустріч Первомайського міського голови Олега Демченко та першого заступника міського голови Дмитра Малішевського з підприємцями міста.

Зустріч пройшла в форматі діалогу, підприємці мали змогу задати посадовцям питання та отримати відповіді.

У своїй промові Олег Михайлович окреслив першочергові завдання, які сьогодні стоять перед міською владою. Це – створення робочих місць, залучення інвестицій, розвиток малого та середнього бізнесу, роботи з благоустрою міста та ремонт доріг, наповнення бюджету. Міський голова зауважив, що всі заходи з покращення добробуту первомайців залежать від наповнення бюджету та сплати податків. Олег Демченко запросив підприємців до співпраці та запропонував об’єднані зусилля спрямувати на розвиток міста. Закликав представників бізнесу бути відповідальними перед суспільством та не ухилятися від сплати податків. В свою чергу, очільник міста пообіцяв підтримку та сприяння у вирішенні проблемних питань підприємництва міста.

В ході зустрічі піднімались наступні питання: створення асоціації підприємців міста; розвиток туристичної галузі; створення фонду з благоустрою міста; контроль за сплатою податків та цільовим використанням бюджетних коштів; відповідальність за знищення майна громади та порушень правил благоустрою; про відновлення архітектурно-будівельного нагляду; щодо організації дозвілля молоді; відновлення роботи вищих навчальних закладів міста; залучення інвестицій до міста; доступності людей з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів підприємництва; відновлення руху пасажирських потягів через місто; тощо.

Були визначені напрямки співпраці влади й підприємців міста. Представники бізнесу подякували міський владі в особі міського голови Олега Демченка за розуміння та конструктив.

https://www.youtube.com/watch?v=_dJsFNiwNPs&t=652s