Зустріч міського голови з представником американської кампанії D4 Eenergy Group

Зустріч міського голови з представником американської кампанії D4 Eenergy Group

1 серпня 2017 року відбулася зустріч Первомайського міського голови Л.Дромашко з представником американської кампанії D4 Eenergy Group, що спеціалізується на виробництві теплової електричної енергії з відновлювальних джерел енергії, в тому числі з твердих паливних відходів. Від кампанії надійшла пропозиція щодо будівництва сміттєпереробного комплексу на території міста.

Умовами впровадження даного проекту є участь у співфінансуванні (90%/10%), де 90% кошти іноземного інвестора, а 10% кошти громади, приватного бізнесу або приватних осіб, зареєстрованих на території України. Орієнтована вартість проекту 15 млн. дол. США.

На зустрічі також були присутні депутати міської ради, перший заступник міського голови О.Кукуруза, директори комунальних підприємств міста, начальники управлінь та працівники управління житлово-комунального господарства міської ради.

В підсумку, представнику кампанії було запропоновано провести додаткову зустріч для більш детальної презентації проекту для ширшої аудиторії зацікавлених осіб.