Зустріч Народного депутата України А.Корнацького (партія "Блок Петра Порошенка") з жителями міста та району

Зустріч Народного депутата України А.Корнацького (партія "Блок Петра Порошенка") з жителями міста та району

9 грудня в сесійній залі міської ради о 16.00 годині відбулась зустріч Народного депутата України А.Корнацького (партія "Блок Петра Порошенка") з жителями міста та району. На зустрічі були присутні депутати міської та районної рад, представники політичних та громадських організацій, підприємці, учасники АТО, посадові особи органів місцевого самоврядування.

Під час зустрічі до Народного депутата зверталися жителі міста та району, зокрема, учасники АТО з питань виділення землі та допомоги на медичне обслуговування.

В ході зустрічі також піднімались наступні питання: щодо технічного оснащення міської лікарні, про роботу КП «Первомайський міський водоканал», про роботу депутатів Первомайської міської ради, про тарифи на комунальні послуги, про роботу ТОВ «Миколаївобленерго», тощо.

         А.Корнацький уважно вислухав усі питання, що були адресовані на його адресу, пообіцяв разом з юристами та помічниками їх розглянути та по можливості допомогти. Під час виступів Народний депутат також жорстко критикував усі гілки влади.