Зустріч організаторів конкурсу "Життя без сміття" з молоддю міста

Зустріч організаторів конкурсу "Життя без сміття" з молоддю міста

20 вересня 2018 року в сесійній залі Первомайської міської ради в рамках міського конкурсу "Життя без сміття" відбулась зустріч організаторів та координаторів конкурсу з молоддю міста.

На початку заходу міський голова Людмила Дромашко привітала молодь в стінах міської ради, зазначивши, що проведення такого конкурсу в нашому місті є потребою сьогодення. Міський голова побажала успіхів учням та висловила надію, що конкурс виховає з молодого покоління гідних українців, які оберігатимуть природу і рідне місто Первомайськ.

З лекцією про екологічні проблеми світу перед присутніми виступив волонтер Корпусу Миру Алекс Пул. Він розповів про важливість сортування сміття, показав наше можливе майбутнє, якщо не сортувати сміття та запропонував власні варіанти вирішення важливих проблем.

Дмитрій Пронін, координатор конкурсу "Життя без сміття", провів практичне завдання з сортування сміття, розповів про можливості конкурсу та його умови. Присутні переглянули проморолики проектів, учасників конкурсу шкіл міста Вознесенськ, та вмотивовував на написання проектів учнів міста Первомайська. Під час заходу було зібрано 6 кг. пластику за 1 хвилину, що є гарним поштовхом до того, щоб його сортувати. Учні були здивовані.

Захід було проведено громадською організацією "Агентство економічного розвитку", за фінансової підтримки Швейцарського бюро розвитку та співробітництва в Україні.