Зустріч з батьками вихованців дитячо-юнацького центру національного відродження

Зустріч з батьками вихованців дитячо-юнацького центру національного відродження

04 травня 2017 року у приміщенні Первомайської міської ради за участю секретаря міської ради С.Бондарчука, першого заступника міського голови О.Кукурузи, депутатів Первомайської міської ради, представників управління освіти відбулася зустріч з батьками дітей, які навчаються в дитячо-юнацькому центрі національного відродження. Зустріч відбулася після колективного звернення батьків вихованців даного закладу до міської влади. У зверненні батьки наполягали на зустрічі з представниками міськради та ЗМІ для з’ясування ситуації щодо приміщення центру. Батьків хвилювали питання: Коли відбудуться ремонті роботи будівлі закладу? Чи зможуть займатися діти в  гуртках з 1 вересня 2017 року у приміщенні ДЮЦНВ?

В ході зустрічі Олександр В’ячеславович поінформував присутніх, що на капітальний ремонт даної будівлі потрібно більше 10 мільйонів гривень. Документи відправлені на конкурс. Про його результати ще невідомо. На поточний ремонт, для укріплення арок, потрібно приблизно 129 тис. грн.. Такі кошти знайти реально, тільки потрібно здійснити необхідну процедуру для їх виділення.

Після активної дискусії з депутатами та батьками було вирішено зібратися у тому ж складі 18 травня 2017 року для з’ясування проробленої роботи по даному питанні.