Зустріч з експертами Ради Європи

Зустріч з експертами Ради Європи

В місті Первомайськ розпочато реалізацію проекту «Прозорість та підзвітність між владою і громадянами», ініціатором та основним розробником якого є секретар міської ради Сергій Бондарчук. Нагадаємо, що даний проект отримав перемогу в конкурсі проектів Місцеві ініціативи з підвищення прозорості та участі громадян України і проводиться та фінансується за рахунок коштів Ради Європи. Нещодавно була укладена грантова угода між Радою Європи та виконавчим комітетом Первомайської міської ради щодо реалізації проекту в місті Первомайськ. В рамках даного проекту планується проведення широкої агітаційно-інформаційної програми серед населення, навчання персоналу, обмін досвідом з іншими містами та придбання програмного забезпечення для впровадження електронного документообігу у виконавчому комітеті Первомайської міської ради. За умовами грантової угоди на реалізацію проекту передбачено суму в розмірі чверть мільйона гривень.

20 вересня 2017 року в рамках реалізації проекту відбулась зустріч експертів Ради Європи – голови Центру політичних студій та аналітики “Ейдос”, політолога, кандидата наук з державного управління Віктора Тарана та співзасновника, тренера та експерта в Інституті Політичних досліджень Литви Неріюса Мігініса з первомайськими активістами громадського руху, депутатами міської ради та посадовцями місцевого самоврядування.

На початку зустрічі секретар міської ради Сергій Бондарчук ознайомив присутніх з етапами реалізації проекту «Прозорість та підзвітність між владою і громадянами». Експерти Ради Європи в свою чергу надали практичні рекомендації та поради по впровадженню проекту. Зокрема йшлося про впровадження електронного документообігу у виконавчому комітеті міської ради, реконструкцію офіційного сайту міста та його популяризацію серед населення, залучення молоді до роботи в міській раді, тощо.

Віктор Таран та Неріюс Мігініс залюбки відповідали на запитання аудиторії,  наприкінці зустрічі пообіцявши надавати консультаційну підтримку в разі виникнення питань в ході реалізації проекту. Візит до міста Первомайська експертів Ради Європи триває і 21 вересня. Сьогодні з метою надання консультаційної допомоги вони провели зустріч зі спеціалістами Центру надання адміністративних послуг та повторну – з первомайськими активістами громадського руху, депутатами міської ради та посадовцями місцевого самоврядування.