Звіт міського голови

Звіт міського голови

22 грудня 2017 року відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в міському Центрі культури та дозвілля ім. Є.Зарницької перед громадою міста Первомайська про свою діяльність за 2017 рік звітувала міський голова Людмила Григорівна Дромашко.

В залі зібралися понад 400 громадян, серед яких були присутні депутати міської ради, члени виконавчого комітету, керівники підприємств, організацій та установ, представники поліції, органів охорони здоров'я та освіти, журналісти місцевих засобів масової інформації, громадськість міста.

На початку заходу делегація від зібрання поклала квіти до меморіальної дошки борця за незалежність України, лідера українського правозахисного руху, визначного політичного і державного діяча, Героя України В’ячеслава Чорновола, 80-річчя від Дня народження якого, відповідно до Указу Президента України, відзначалось 24 грудня 2017 року.

Звіт міського голови проходив у відкритому режимі. Жителі міста були проінформовані про захід заздалегідь, тому у всіх охочих була можливість особисто бути присутнім в залі і поставити міському голові свої запитання.

Виступаючи перед жителями міста, міський голова детально розповіла, на реалізацію яких пріоритетних напрямків була спрямована діяльність міської влади, про те, що вдалося зробити в минулому 2017 році і над чим треба працювати в подальшому.

Після звіту Людмили Дромашко бажаючі озвучили питання, що їх хвилювали. Громадян здебільшого цікавили питання особистого характеру, як-то: надання житла та автомобіля, земельної ділянки у власність, надання матеріальної допомоги на лікування, здійснення перевірки магазину «33м2» в зв’язку з порушення трудового законодавства, нарахування субсидій на житлово-комунальні послуги. Окрім того первомайці піднімали питання щодо відкриття пільгового маршруту пасажирського автотранспорту загального користування, відкриття соціальної аптеки на мікрорайоні «Цукровий завод», про заміну вікон на металопластикові в ЗОШ №7, необхідність відкриття філії ПАТ «Миколаївгаз збут» в центрі міста, встановлення огорожі навколо сміттєвого майданчика, та інше. Окрім проблемних питань городяни висловлювали і подяку на адресу міського голови та депутатського корпусу. Зокрема, дякували за ремонт покрівлі ЗОШ №7, за сприяння та допомогу ветеранській організації та товариству інвалідів, за ремонт сімейної амбулаторії по вул. Трудової Слави, за збереження мережі медичних закладів в тому числі грязелікарні, тощо.

Розмова вийшла конструктивною – городяни ознайомилися з роботою адміністрації, а представники міської влади отримали додаткові напрямки, на які необхідно звернути в новому 2018 році більш пильну увагу.