15 жовтня 2020 року відбулось засідання адміністративної комісії

15 жовтня 2020 року відбулось засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради, яке провела заступник міського голови по комунальній власності, земельних відносинах та архітектурних питаннях Світлана Свідерко.

Під час засідання члени комісії розглянули 27 адміністративних протоколів про правопорушення громадян, що мешкають на території міста. За результатом роботи комісії порушникам:

- по статті 152 Кодексу України про адміністративне правопорушення (далі-КУпАП) стосовно порушення правил у сфері благоустрою винесено 17 постанов про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу;

- по статті 159 КУпАП стосовно порушення правил торгівлі на ринках, винесено 3 постанови про накладання адміністративного стягнення у вигляді штрафу;

- по статті 150 КУпАП стосовно порушення правил користування жилими будинками і жилими приміщеннями, винесено 1 постанову про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу;

- по статті 22 КУпАП при малозначності вчиненого адміністративного правопорушення, члени адміністративної комісії вирішили звільнити 5 порушників від адміністративної відповідальності і обмежитись усними зауваженнями.

- по статті 38 КУпАП стосовно строків накладення адміністративного стягнення, закрито 1 справу, сплив встановленого законом строку.

Слід відмітити, що із загальної кількості складених адміністративних протоколів, переважна більшість протоколів складено інспекцією з благоустрою апарату виконавчого комітету Первомайської міської ради.

На засіданні адміністративної комісії правопорушників було попереджено про недопущення вчинення в майбутньому протиправних дій.