24 лютого 2022 року протягом усього дня міський голова Первомайська Олег Демченко зустрічається і проводить наради з підприємцями міста з приводу злагоджених дій в умовах військового стану

24 лютого 2022 року протягом усього дня міський голова Первомайська Олег Демченко зустрічається і проводить наради з підприємцями міста з приводу злагоджених дій в умовах військового стану.

Найголовніше завдання це налагодити взаємодію між усіма ланками влади та представниками бізнесу, що забезпечують продуктами харчування та товарами першої необхідності населення Первомайської громади.

Під час зустрічей відбувається обмін контактами, та налагодження комунікації. Завдяки тісної співпраці влади та бізнесу городяни та люди, евакуйовані з територій, де проводиться активний військовий конфлікт, матимуть повне забезпечення усім необхідним.

Усі підприємства міста різних галузей виказали повну підтримку та готовність співпрацювати з владою та військовими. Всі залишаються на своїх робочих місцях та працюють в умовах військового стану.