24 січня 2022 року відбулось чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради

24 січня 2022 року відбулось чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради. Головою комісії виступив заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Рябченко Володимир. На розгляд комісії було винесено 28 адміністративних протоколів про правопорушення мешканців громади.

За результатом роботи комісії було вирішено:

- по статті 152 Кодексу України про адміністративне правопорушення стосовно порушення у сфері благоустрою розглянули 25 справ, з них винесено 15 постанов про накладання адміністративного стягнення у вигляді штрафу, а 10 звільнено при мало значимості.

- по статті 156 Кодексу України про адміністративне правопорушення стосовно порушення правил продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів розглянули 3 справи. Один із порушників понесе адміністративну відповідальність у вигляді штрафу.

На засіданні комісії було не лише розглянуто справи, а й заслухано самих порушників. Мешканці Первомайської міської територіальної громади, усвідомлюючи наслідки своїх протиправних дій повністю погодились із рішенням членів комісії.

Крім того, присутні в черговий раз нагадали про Правила благоустрою міста. А також зазначили, що в місті працює Муніціпальна варта, що має усі повноваження аби виносити відповідні протоколи та складати акти про адміністративні порушення мешканцями громади.