25 січня 2022 року міський голова провів апаратну нараду з керівниками управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради

25 січня 2022 року міський голова провів апаратну нараду з керівниками управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради.

На початку засідання присутні заслухали доповідь начальника фінансового управління Сергія Шугурова з приводу надходжень до бюджету Первомайської міської територіальної громади. Крім цього, він розповів і про стан фінансування та наявність кредиторської заборгованості.

Одне із нагальних питань, що розглянули під час засідання апаратної наради, стосувалось пасажирських перевезень. Наразі мережа пасажирських перевезень в громаді зазнає змін. Збільшується пасажиропотік та з`являються нові маршрути. Саме тому начальник КП «Управління пасажирських перевезень» Віталій Яровий доповів міському голові про організацію роботи з перевізниками, що обслуговують Первомайську територіальну громаду.

Начальник управління соціального захисту Колесніченко Ольга нагадала присутнім щодо пільгового перевезення та кількості пільговиків в громаді.

В свою чергу начальник фінансового управління доніс до учасників засідання інформацію з приводу відшкодування міською радою перевізникам за пільговий проїзд пасажирів.

Було вирішено створити моніторингову групу, що слідкуватиме за виконанням перевізниками своїх зобов`язань перед міською радою.

Наостанок присутні заслухали доповіді головних лікарів про епідемічну ситуацію в місті. Стан захворюваності на гострі распіраторні захворювання та COVID-19 контрольований, але з кожним днем хворих збільшується. Медики розповіли про надання медичної допомоги хворим на корона вірус, а також людям з підозрою на захворювання. Також присутні дізнались про стан лікування пацієнтів з ускладненнями після захворювання на COVID-19.