25 січня 2022 року під головуванням міського голови Олега Демченка відбулось засідання погоджувальної ради

25 січня 2022 року під головуванням міського голови Олега Демченка відбулось засідання погоджувальної ради. Голови постійних комісій міської ради, очільники депутатських фракцій спільно розглянули питання включені до порядку денного чергової сесії міської ради, що відбудеться 27 січня 2022 року.

Крім розгляду та погодження питань, що будуть внесені до порядку денного засідання чергової сесії, голови постійних комісій виказали невдоволення роботою членів цих комісій.

За словами присутніх, деякі депутати міської ради досить халатно відносяться до своїх обов`язків перед мешканцями громади. Своїм ігноруванням засідань сесій та постійних комісій вони зривають їх хід і тим самим питання, на вирішення яких чекають мешканці Первомайської громади, не розглядаються та не отримують вчасно рішення.

Як зазначив міський голова під час засідання погоджувальної ради, «країна має знати своїх героїв» і з злісними «прогульниками» будуть боротись. Їх імена, а також статистику відвідувань та роботу будуть висвітлювати в засобах масової інформації. Можливо саме «відомість» заставить їх з відповідальністю поставитись до своїх обов`язків.

Коли перейшли до розгляду питань землі та оренди нерухомого комунального майна, членами засідання було запропоновано створити перелік покинутої нерухомості. Адже проїжджаючи по місту можна побачити багато закинутих будинків, які просто руйнуються.

У відповідь на це міський голова повідомив, що управління Житлово-комунального господарства вже займається даним питанням. В міській раді вже створюють відповідний реєстр та мапу, де будуть позначені дані об`єкти нерухомості, після чого за допомогою юристів майно буде переведене в комунальну власність з подальшим її використанням.

Наостанок до присутніх звернувся секретар міської ради Михайло Медведчук, який ознайомив усіх з текстом звернення до Президента України. За його словами, у такий непростий для країни час потрібно посилити боротьбу з колаборантами, саме про це і йдеться в звернені. Загалом учасники засідання підтримали ініціативу секретаря міської ради.