26 січня 2022 року міський голова Олег Демченко провів особистий прийом громадян

26 січня 2022 року міський голова Олег Демченко провів особистий прийом громадян. До міського голови звернулись мешканці громади з своїми проблемними питаннями. Більшість з них стосувались виділення земельних ділянок. У відповідь на запитання, чому так довго не можна отримати землю, міський голова зазначив, що наразі проходить процес інвентеризації землі.

Адже міська рада не може собі дозволити роздавати землі, які вже комусь належать. І тим самим наражати людей на земельні конфлікти між собою.
Саме для цього потрібно дізнатись, а особливо, в тих громадах що приєднались про кількість вільних ділянок, їх стан та власників. І лише тоді усі, хто по Закону має право на отримання земельних ділянок їх отримає.
Крім земельних питань містян турбували питання, що стосуються приватизації житла, а також утримання його у відповідному стані. Так, з проханням допомогти звернулись мешканці гуртожитку по вулиці Жуковського, який раніше утримувався заводом «Дизельмаш».

Міський голова зазначив, що особисто перевірить стан утримання будівлі, а також порадив мешканцям згуртуватись та створити ОСББ, аби в подальшому вони самотужки могли вирішувати хто буде обслуговувати їх будинок. Міська рада в свою чергу надасть у всьому відповідну допомогу. Слід зазначити, що майже всі підняті городянами питання знаходяться на контролі міського голови. За результатами прийому Олег Михайлович надав доручення відповідальним особам для відпрацювання у межах повноважень органів місцевого самоврядування.