Чергове засідання колегії з питань соціального захисту дітей

13 березня 2017 року за участю заступника Первомайського міського голови по охороні здоров’я та гуманітарних питаннях Н.Товстої відбулося чергове засідання колегії з питань соціального захисту дітей та профілактики правопорушень серед неповнолітніх при управлінні у справах дітей Первомайської міської ради.

На засіданні були розглянуті питання про подальше влаштування дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах та перебувають в КЗ «Первомайський центр соціально-психологічної реабілітації дітей», КЗ «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської міської ради», педіатричному відділенні Первомайської центральної багатопрофільної лікарні; про звернення мешканців мікрорайону «Фрегат» щодо систематичного перебування дітей, на останніх поверхах та даху 14-поверхової недобудови, що розташована в мікрорайоні по вул. Івана Мазепи з метою створення дітьми екстремальних селфі.

За результатами розгляду питань були прийняті рішення: про надання батькам додаткового терміну для створення належних умов для проживання, виховання та розвитку дітей; про продовження перебування в центрі 20 дітей; направлення до Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області позовної заяви про позбавлення батьківських прав матері 3 малолітніх дітей, яка самоусунулась від їх виховання, систематично зловживає спиртними напоями; направлення до Первомайського ВП ГУ НП України в Миколаївській області 5 клопотань про притягнення законних представників дітей до адміністративної відповідальності; повернення в біологічну сім’ї 1 малолітньої дитини, тощо.

Виступаючи перед членами колегії, заступник міського голови по гуманітарних питаннях та охороні здоров’я Н.Товста окреслила головні завдання суб’єктів соціальної роботи. Основним з яких, безперечно є збереження життя та здоров’я дітей, що є надзвичайно вразливими. З огляду на гостроту проблеми, членами колегії були вироблені ефективні заходи захисту дітей від вказаної небезпеки Зокрема, встановлення контакту з власником недобудови, з метою забезпечення ним блокування доступу до будівлі сторонніх осіб. Негайне інформування Первомайської міськрайонної прокуратури, Первомайського відділу поліції ГУ НП України в Миколаївській області, щодо потреби здійснення додаткового контролю. Управління освіти міської ради, з метою забезпечення проведення навчальними закладами мікрорайону додаткової роз’яснювальної профілактичної роботи з учнями щодо неприпустимості перебування в приміщенні недобудови. Якнайширше висвітлення проблеми в засобах масової інформації, з метою інформування якомога більшої кількості представників батьківської громади міста. Висловлюємо найщиріші сподівання, що спільна робота принесе громаді бажані результати, та, як наслідок в місті поменшає, відкритих для доступу небезпечних недобудов.