Cвятковий концерт «Іскри творчості запалюють серця»

9 листопада 2017 року в Центрі культури та дозвілля ім. Є.Зарницької відбувся урочистий захід та святковий концерт «Іскри творчості запалюють серця» з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Представників галузі культури та мистецтва привітали міський голова Л.Дромашко, заступник міського голови по охороні здоров’я та гуманітарних питаннях Н.Товста, начальник управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту Н.Олішевська. В свої виступах посадовці вітали всіх працівників культури міста та народних митців, з професійним святом, дякували за вагомий внесок в розвиток культури нашого міста та України в цілому. В котре, з гордістю, зазначили, що місто Первомайськ, в галузі культури займає перше місце серед міст та районів Миколаївської області, вихованці мистецьких шкіл перемагають на всеукраїнських та міжнародних конкурсах. І в цьому велика заслуга викладачів, що своєю плідною творчою працею виховують плеяду талантів, несуть культуру до кожного серця, кожної душі, дарують людям радість. Виступаючі, побажали всім працівникам культури та майстрам народного мистецтва миру, добра, родинного благополуччя, професійних успіхів, невичерпної енергії, творчих злетів, талановитих учнів, здійснення життєвих планів, надій і мрій.

В цей день, за вагомий внесок у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну просвітницьку діяльність та високий рівень професіоналізму Почесними грамотами виконавчого комітету міської ради та цінними подарунками нагороджено кращих працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Церемонія нагородження супроводжувалася яскравими виступами педагогів та вихованців мистецьких навчальних закладів міста та колективів художньої самодіяльності міського Центру культури та дозвілля ім. Є.Зарницької.