дорожники приступили до фрезерування аварійних ділянок дорожнього покриття по вулиці Академіка Амосова

6 травня 2022 року дорожники приступили до фрезерування аварійних ділянок дорожнього покриття по вулиці Академіка Амосова. Особливу увагу приділили аварійним ділянкам дороги на перехресттях, одне з яких знаходиться на в`їзді до Первомайської ЦРЛ.

Оновлення  дорожнього покриття в цьому місці дозволить безпечніше пересуватись каретам швидкої допомоги, а також попередить виникнення аварійних ситуацій.

 Як повідомляють дорожники, заплановано провести асфальтування більше 250м2 дороги по вулиці Амосова. За сприятливої погоди асфальтування розпочнеться вже 7 травня.

Крім цього, в громаді продовжуються роботи по облагородженню зелених зон та клумб. Здійснюється покіс трави та оновлюється ландшафт по вулиці Одеська. Працівники ТОВ «Чист-Комп» проводять прибирання вулиці та вивозять зрізану зелень. Таким чином, територія вулиці швидко набуває нового, охайного вигляду.

У Первомайську роблять все для того, що наша громада була охайною, квітучою та комфортною для життя! Тому долучайтеся до благоустрою прилеглих територій!

Дбаємо про громаду разом!