Міський фестиваль родинної творчості «Мотив для двох сердець»

22 листопада 2017 року в міському Центрі культури та дозвілля ім. Є.Зарницької пройшов міський фестиваль родинної творчості «Мотив для двох сердець».

Фестиваль проводиться щороку з метою вшанування та пропаганди кращих традицій сімейного виховання, популяризації народних талантів, участі сімей у державотворчих процесах. Цього року на сцені були представлені 14 номерів родинної творчості. Артисти на розсуд глядачів представили вокальні та хореографічні номери.

Відкривали фестиваль Ніна та Петро Карпуки піснями «Мотив для двох сердець» та «Моя Волинь». Пісню «Часікі» виконали Анастасія Олішевська та діти Катерина та Марина, бабуся Наталія та онука Юлія Негрецькі заспівали пісню «Моя земля». Танець «Дріп-дроп» виконали сестри Олександра Шолом та Оксана Алєксєєнко. Катерина Ковтун та невістка Дарина заспівали пісню «Соловонька». Світлана Познякова виконала арію Наталки з опери «Наталка Полтавка», музичний супровід за фортепіано – дочка Вікторія. «Східний танець» подарували присутнім родина Шаповаленко – тітка Аліна та племінниця Анастасія. Подружжя Мозгунови Роман та Світлана виконали пісню «Ты моё счастье». Єва та Наталія Нестеренки заспівали пісню «Смайлик». Пісню «Мій рідний край» виконали Тетяна Заторська та її онука Надія. Також, пісні від самого серця, подарували присутнім родина Павлоцьких: мама Анастасія, сестра Ганна їх діти Оля та Микола, подружжя Кристина та Олексій Юдіни, Катерина та Савелій Пасічники.

По закінченню фестивалю секретар міської ради Сергій Бондарчук подякував учасникам за гарні номери та чудовий настрій, побажав нових творчих злетів та вручив всім учасникам цінні подарунки.