На спортивному майданчику політехнічного коледжу відбулись фінальні ігри розіграшу Кубку міста Первомайська з мініфутболу.

20 серпня 2023 року на спортивному майданчику політехнічного коледжу відбулись фінальні ігри розіграшу Кубку міста Первомайська з мініфутболу. В першому півфіналі зустрілись команда «Сила» та «Цитадель», в другому «Ветеран» та «Кінецпіль».

 В напруженій боротьбі до фіналу вийшли команди «Сила» та «Ветеран».
Протистояння команд-фіналістів розіграшу Кубка закінчилось впевненою перемогою команди «Сила», яка стала володарем Кубка міста Первомайська з мініфутболу сезону 2023 року.

На фінальну гру, а також на церемонію нагородження, завітав міський голова Олег Демченко, заступник міського голови Володимир Рябченко та начальник відділу у справах молоді, фізичної культури та спорту Євген Романов.

В рамках церемонії нагородження відбулось нагородження переможців та призерів Першості міста з мініфутболу, де були нагородженні команда «Сила» – І місце, команда «Кінецьпіль» – ІІ місце, та команда «Мигія» за ІІІ місце.

Міський голова звернувся до учасників змагань, привітав усіх із завершенням турніру, побажав здобувати лише найвищі нагороди і впевнено йти до перемоги, а також подякував Збройним Силам України за можливість проводити змагання на території нашої громади.

Олег Демченко, спільно з головою асоціації футболу міста Миколою Флакеєм, нагородив фіналіста розіграшу Кубка з мініфутболу – команду «Ветеран», та володаря Кубка міста Первомайська сезону 2023 року – команду «Сила». Також грамотами були відзначені кращі гравці розіграшу Кубка.